چشمی دیجیتال درب

1 سال پیش    301 بازدید


کد آگهی 3772
دسته بندی خدمات دیگر
محل تهران
قیمت توافقی
چشمی دیجیتال اتوبان
چشمی چیست ؟
به حفره ای که در وسط درب های آپارتمانی ایجاد شده و مجهز به یک لنز بوده ، چشمی گفته می شود که به کمک آن می توانید افراد پشت درب را قبل از باز نمودن درب برای اطمینان و امنیت بیشتر مشاهده کنید و سپس تصمیم به باز کردن درب بگیرید .
کاستی های چشمی های معمولی :
یکی از کاستی های این چشمی ها عدم کارایی درست در نور کم بود و عدم امکان استفاده در تاریکی مطلق بود که در صورتی که شخص پشت درب هنگام تاریکی مراجعه می کرد عمدا چراغ راهرو را روشن نمی کرد عملا این وسیله بدون استفاده باقی می ماند .
یکی دیگه از کاستی ها این بود که کودکان امکان استفاده از این محصول رو نداشتند و برای سالمندان نیز چندان قابل استفاده نبود.
معضل بعدی این چشمی ها ، زاویه دید بسیار محدود و تصویر غیر واقعی و نامعلومی بود که توسط ارائه می شد .
یک معضل امنیتی دیگر هم این بود که شخصی که پشت درب بود از روی سیاه تر شدن لنز چشمی ، می توانست به رصد شدن خود توسط صاحب واحد پی ببرد .
علاوه بر همه اینها ، عدم تنوع در رنگ و طراحی هم مواردی هست که میتوان به این مشکلات اضافه کرد .
چشمی دیجیتال :
امروزه چشمی های دیجیتالی به بازار آمده است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این چشمی های دیجیتالی دارای یک نمایشگر هستند که دیدن افراد پشت درب را راحت تر می کند و این روزها کاربرد بیشتری نسبت به چشمی های معمولی یا اپتیکال پیدا کرده اند. این چشمی های دیجیتالی مدرن دارای صفحه مانیتور رنگی هستند که زاویه دید را افزایش داده اند.چشمی های دیجیتال قابلیت های بسیار بیشتری از چشمی های معمولی دارند از این رو توصیه میشود تا به جای چشمی های سنتی از چشمی دیجیتال استفاده کرد. چشمی های دیجیتال از یک دوربین و یک صفحه نمایش تشکیل شده اند تا شما بتوانید به راحتی فردی که پشت درب منزل یا محل کار شما قرار دارند را تشخیص دهید.تصویری که در یک چشمی معمولی به سختی دیده میشود توسط چشمی دیجیتال به صورت یک تصویر بزرگ و روشن نمایش داده می شود که قابل ذخیره سازی است .
چشمی دیجیتال اتوبان :
چشمی دیجیتال مدل AP28M03 محصول سال 2021 صنایع الکترونیک اتوبان با بکارگیری تکنولوژی و مهندسی بومی ، محصولی متمایز و با امکانات فراوان ، به ارمغان آورده است .
در زیر به تعدادی از قابلیت های این محصول که دو عملکرد زنگ درب ، چشمی دیجتال درب را در یک قالب ارائه داده است می پردازیم :
آگهی های مشابه
آگهی های بیشتر برای

خدمات دیگر در گوگل نیاز

https://googleniaz.ir/v/3772
لینک به اشتراک گذاری


این سایت هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه ی راهنمای خرید امن، آسوده تر معامله کنید.

ارسال به دوستان